3330678 0912 

استودیو اخوان

 

خوشبختانه در سال های اخیر بر خلاف گذشته نه چندان دور و به مدد تجهیز لوازم الکترونیکی مانند موبایل, لپ تاپ و... به وسایل تصویربرداری دیجیتال و همچنین کاهش هزینه تهیه تجهیزات حرفه ای و نیمه حرفه ای عکاسی شاهد ظهور استعداد و نوگرایی در تولید عکس توسط افراد آماتور و آتلیه های عکاسی بوده ایم . اما با وجود تمام این تغییرات و حرکت رو به جلوی تکنولوژی در ایران و جهان هنوز حتی یک فرد غیر حرفه ای با نگاهی گذرا به آثار عکاسان واستودیوهای برتر خارج از کشور در مجلات, تبلیغات و... متوجه فاصله ای قابل توجه از لحاظ کیفیت, زیبایی و حس موجود در آن آثار با اکثر کارهای ارائه شده توسط نسل نو عکاسان دیجیتال و یا حتی بسیاری از کهنه کاران خوشنام این رشته در کشورمان می شود. البته جهت توجیه این فاصله دلایل فنی و تخصصی بسیاری قابل ذکر است که بی شک در این مختصر نمی گنجد.

اخوان استودیو تنها آتلیه تخصصی کودک با 60 متر فضای آتلیه ای مجلل جهت عکاسی کودک واقع در جردن ابتدای بلوار گلشهر با پارکینگ اختصاصی با مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان, وزارت بازرگانی و اداره اماکن تهران و شمیرانات متفاوت ترین عکاسی و لوکس ترین کلیپ تولد کودکان بک گراند های کاغذی آلمانی با رنگ های استثنائی مخصوص کودک فلاش های عکاسی سوئدی و آلمانی مخصوص, جهت آسیب نرسیدن به چشمان دلبند شما کودک شما لایق بهترین خاطره هاست بدون ورودیه و ویزیت به مدت محدود آدرس: بلوار آفریقا ابتدای بلوار گلشهر با پارکینگ اختصاصی.

 

تجهیزات خاص عکاسی

استودیو اخوان یکی از معدود آتلیه های عکاسی در کشور بوده که از دوربین عکاسی فوق حرفه ای و بسیار گرانقیمت PHASEONE جهت انجام اکثر پروژه های خود بهره می برد.

 

توضیحاتی مختصر در خصوص دوربین عکاسی PHASEONE

شرکت های PHASEONE و HASSELBLAD واقع در کشور های سوئد و دانمارک بزرگترین تولید کنندگان دوربین های Medium Format جهت مصارف صنعتی و عکاسی فاخر فشن، عکاسی مدلینگ و تبلیغاتی با تولید و فروش محدود سالیانه کمتر از 1000 عدد در سراسر دنیا می باشند. دلیل محدودیت در تولید این محصولات, قیمت بسیار بالا و تکنولوژی و دانش مورد نیاز جهت استفاده از این نوع دوربین میباشد. هم اکنون یک دستگاه دوربین کامل 80 مگاپیکسل PHASEONE به همراه لنز بیش از 60,000 دلار قیمت دارد.

 

عمده فعالیت های استودیو اخوان در زمینه عکاسی مدلینگ

آتلیه تخصصی عروس جردن تهران، آتلیه تخصصی کودک ، عکاسی و فیلم سازی تبلیغاتی ، آتلیه عکس و فیلم عروس ، کلیپ کودک ، کلیپ عروسی، عکاسی مدلینگ.

 

عکاسی صنعتی تهران (Products)

عکاسی و تهیه ژورنال, عکس و بروشور جهت تولید کنندگان و وارد کنندگان محصولات صنعتی, کشاورزی و غذایی. ساخت کلیپ و فیلم های تبلیغاتی تلویزیونی چهار زبانه به همراه نریشن فارسی, عربی, انگلیسی و فرانسه

 

عکاسی و عکس تبلیغاتی جردن تهران (Artists and Commercial)

تهیه ژورنال و بروشور های تبلیغاتی و آلبوم های پورتفولیو (نمونه کار) مخصوص آرایشگا ه ها, طراحان لباس و...
تهیه بروشور, صفحات تبلیغاتی و بیلبورد و... جهت برندها و فروشگاه ها, مراکز خرید, موسسات و دیگر مشاغل .

 

آتلیه عروسی و عکاسی عروس جردن تهران (Wedding)

عکاسی مدلینگ وکلاسیک مخصوص عروس و داماد (استودیویی و فضای سبز). ارائه مجلل ترین لوکیشن ها و ویلاها جهت عکاسی و ساخت کلیپ عروسی و نامزدی. ارائه لوکس ترین آلبوم های ایتالیائی و تابلو های بی نظیرو هدایا و لیت میهمانان به همراه پوشش کامل
مراسم توسط دوربین های فیلم برداری حرفه ای وسینمایی. استفاده از تجهیزات سینمایی جهت تهیه کلیپ عروسی و نامزدی شامل ریل, شاریو, کرین, پروجیب, استدی کم و ... کلیه مراحل تهیه آثار از جمله عکاسی, طراحی, چاپ و... توسط کادرخانم.

 

معماری و طراحی داخلی (Architectural and Interior Design)

مخصوص پروژه های ساختمانی مسکونی, تجاری و ویلا و همچنین طراحان داخلی, دکوراسیون و مبلمان. عکسبرداری خاص معماری و طراحی بروشورها و وب سایت های مدرن جهت تبلیغات معماری و دکوراسیون. .

 

آتلیه عکاسی جردن تهران (Portraits)

تهیه ژورنال های شخصی, خانوادگی, تابلو و عکس های فردی. ساخت متفاوت ترین و رویایی ترین کلیپ های ویدئویی تولد و کودک به همراه عکاسی در روز تولد.

 

 

مشاهده موقعیت ما بروی نقشه

آتلیه تخصصی عروس جردن تهران، آتلیه تخصصی کودک، عکاسی و فیلم سازی تبلیغاتی، آتلیه عکس و فیلم عروس، کلیپ کودک، کلیپ عروسی، عکاسی مدلینگ